Zegar w prezencie – dla klienta indywidualnego i biznesowego
Posted by     03/17/2020 15:02:17    0 Comments
Zegar w prezencie – dla klienta indywidualnego i biznesowego

Prezenty dla klientów to jedna z najczęściej wybieranych form promocji. Marki doceniają ich skuteczność. Odbiorcy cieszą się z wręczanych im podarunków i chętnie się odwdzięczają, na przykład poprzez skorzystanie z oferty danej firmy. Wybierając prezent, warto wziąć pod uwagę jego przydatność i oryginalność. Dobrym pomysłem są zegary – można je dostosować zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jak tego dokonać? Podpowiedzi znajdują się poniżej.

Jak wybierać gadżety promocyjne?

Podarunki firmowe warto oczywiście dobierać zgodnie z upodobaniami odbiorców. Poza tym istotna jest możliwość umieszczenia na nich widocznego znaku danej marki, takiego jak logo czy slogan. Przyszłe prezenty powinny być wykonane zgodnie z koncepcją wizualną danej marki. Oznacza to zastosowanie jej oryginalnej kolorystyki. W ten sposób podarunki stanowią jeszcze jeden element wzmocnienia brandu. Ze względu na oznakowanie warto skorzystać z oferty producenta gadżetów, który zapewnia wysokiej jakości nadruki wykonane przy użyciu sprawdzonych metod. Gadżet firmowy spełnia się w swojej roli, jeśli dzięki niemu zasięg reklamy obejmuje nie tylko jednego odbiorcę, ale również osoby z jego otoczenia. Poza tym prezenty dla klientów powinny odznaczać się wysoką jakością, jako że bezpośrednio świadczą o ofercie danej firmy.

Zegary dla klientów indywidualnych

Gadżety oferowane indywidualnym klientom odznaczają się przede wszystkim wysoką użytecznością. Dobrym pomysłem jest wybór zegarka biurowego, który można umieścić w miejscu lub na biurku w domu, aby zawsze być na bieżąco z godziną. Takie zegarki stanowią często element nieco większych zestawów, na przykład w połączeniu z pojemnikiem na długopisy albo kalkulatorem. Chcąc być bardziej oryginalnym, aby wyróżnić się na tle innych marek, można zdecydować się na unikatowe rozwiązania jak zegar wodny. Taki prezent sprawi, że klient na pewno zwróci uwagę na ofertę danej firmy.

Modele dla klientów biznesowych

Chcąc podziękować kontrahentom za współpracę albo zachęcić ich do nawiązania kontaktów biznesowych, warto zdecydować się na zegary lub zegarki na rękę z wyższej półki. Dobrym pomysłem są zwłaszcza te ostatnie. Należy jedynie zadbać o ich wysokiej jakości wykonanie z materiałów, które odznaczają się wytrzymałością i są uznawane za prestiżowe. Klasyczny przykład to zegarki ze skórzanym paskiem, na których można umieścić dyskretne logo.

Comments

Log in or register to post comments