W których branżach smycz sprawdzi się jako gadżet reklamowy?
Posted by     05/07/2020 15:28:43    0 Comments
W których branżach smycz sprawdzi się jako gadżet reklamowy?

Smycze to gadżety reklamowe, które od dekad pozostają tak samo skuteczne. Wszystko dzięki temu, że posiadają trzy cechy upominków idealnych: przydatność, uniwersalność i estetykę. W jakich branżach te akcesoria sprawdzą się najlepiej? Przedstawiamy przykładowe zastosowania smyczy jako prezentów dla odbiorców.

Smycze – prezenty dla każdego?

Może wydawać się, że smycze to obecnie przeżytek. Jednak nic bardziej mylnego! Z tych gadżetów korzystamy na co dzień, na przykład jako zawieszki do kluczy czy innego wyposażenia, które zawsze chcemy mieć pod ręką. Smycze przydają się również do przypięcia identyfikatorów, które noszą na co dzień osoby wykonujące rozmaite zawody – od ochroniarzy po pracowników biurowych. To wyposażenie, z którego korzystają uczestnicy różnego rodzaju wydarzeń, w tym koncertów, festiwali, konferencji, targów… Sprawdzają się w zasadzie w każdej branży.

Dla przedsiębiorstw informatycznych

Firmy oferujące usługi w dziedzinie informatyki i wsparcia cyfrowego dla innych przedsiębiorstw powinny zdecydować się na zakup firmowych smyczy. Mogą je ofiarować potencjalnym odbiorcom podczas wydarzeń branżowych, takich jak targi czy konferencje. Te gadżety chronią przed zgubieniem przenośnej pamięci – wystarczy doczepić je do USB, aby zawsze wiedzieć, gdzie się znajduje. Jednocześnie smycze doskonale nadają się jako gadżety do identyfikatorów pracowniczych. Wzmacnia to identyfikację wizualną danej marki w miejscu zatrudnienia.

Dla branży turystycznej

Zagraniczne wakacje i krajowe wycieczki to zazwyczaj jedne z najlepszych wspomnień w danym roku. Warto ofiarować swoim klientom coś, co sprawi, że powrócą myślami do chwil pełnych relaksu. W razie utknięcia w korku wystarczy jedno spojrzenie na smycz z logiem biura podróży, aby od razu odzyskać dobry humor. W ten sposób biuro podróży zwiększa szanse na to, że dana osoba ponownie skorzysta z oferty przy nadchodzącym urlopie. Żeby ułatwić klientowi kontakt, można dodać do projektu nadruku niewielki dopisek z numerem telefonu lub adresem e-mailowym firmy.

Dla organizatorów imprez masowych

Możliwość identyfikacji uczestników to priorytet podczas organizowania wydarzeń na dużą skalę. Do wygodnego noszenia plakietki lub znaczka z imieniem i nazwiskiem przydatne są właśnie smycze. Pozwalają one na łatwe rozpoznanie zarówno osób biorących udział w wydarzeniu, jak i pracowników zatrudnionych do organizacji wydarzenia. Po zakończeniu wydarzenia smycz staje się pamiątką, którą można zachować na dłużej.

Comments

Log in or register to post comments