Maskotka – prezent nie tylko dla dzieci
Posted by     04/12/2019 11:59:03    0 Comments
Maskotka – prezent nie tylko dla dzieci

Na szczęście, jako prezent dla dziecka lub dla sprawienia, aby sypialnia stała się bardziej przytulna – maskotki zyskują dzisiaj na popularności. To prezent nie tylko dla najmłodszych, ponieważ z pluszowego misia ucieszą się również dorośli, i to bardziej niż chcieliby to przyznać.

Miły gest

Maskotki kojarzą się jako prezent ciepły i życzliwy. Świadczą o sympatii, jaką darczyńca darzy odbiorcę. Jednocześnie stanowią niezobowiązujący gadżet, który wręcza się zarówno przyjacielowi, jak i koleżance w pracy. Są na tyle oryginalne, że obdarowana osoba długo o nich pamięta. Zatem niezależnie od tego, czy chcemy sprawić niespodziankę bliskim osobom, pracownikom w naszej firmie, a może kluczowym klientom – w każdym z tych przypadków świetnie sprawdzą się właśnie maskotki.

Większe szanse na sukces

Miś na breloku lub zabawny słonik uważane są przez maturzystów i studentów za talizmany przynoszące szczęście na egzaminach. Maskotki wręczają rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie, a także te firmy, które chcą wystosować wobec żaków jasny przekaz – wasze oceny są dla nas ważne. Oferując maskotki na szczęście z wyraźnym logiem firmy, dajemy im swego rodzaju amulet, który ma zapewnić dobre wyniki na maturze, podczas sesji czy zdawania egzaminu na prawo jazdy. Taki gadżet zostanie miło i na długo zapamiętany, a młodzież szybko zamienia się w dorosłych konsumentów.

Maskotki do ozdoby

Pluszowe zwierzęta, szczególnie w zabawnym wydaniu, służą jako ozdoba pomieszczenia. Pasują do wnętrz, w których zastosowano inne miękkie materiały – dywany, narzuty czy poduszki. Wystarczy dopasować je do kolorystyki danej aranżacji. Jeśli ma to być gadżet reklamowy, wówczas nadruk powinien być nieco bardziej dyskretny. Pluszowe misie dobrze się czują oczywiście w dziecięcych pokojach, jednak kto im zabroni wejść również do salonu?

A może by tak… firmowa maskotka?

Charakterystyczny pluszak sygnowany daną marką, jej dosłowna maskotka, to świetny pomysł na promocję swojej marki lub danego produktu. Wystarczy ciekawy pomysł na pluszowego przyjaciela i skuteczna, pomysłowa reklama jest gotowa. Można zlecić projekt grafikowi lub skorzystać z dostępnych już maskotek. Propozycje naszego sklepu można zobaczyć na stronie https://goodgifts.eu/pl/242-miski. Wystarczy dopasować ich kolorystykę zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Do tego widoczne logo i nasi klienci mogą cieszyć się z maskotki stworzonej specjalnie dla nich. Należy jeszcze zadbać o to, aby pluszowe misie były wykonane z dobrej jakości materiału, jako że wpływają na wizerunek firmy.

Comments

Log in or register to post comments